Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

КОНКУРС "Моя громада - моє майбутнє"

Date: 12 грудня 2019 о 10:02, Refreshed 13 грудня 2019 о 10:06
234 view

У четвер, 12 грудня відбулось нагородження переможців конкурсу серед дітей та учнівської молоді Княгининівської сільської ради «Моя громада – моє майбутнє», який був організований за ініціативи сільського голови Олени Твердохліб. Відзначення приурочили до Дня місцевого самоврядування та провели у залі засідань сільської ради.

Учні закладів освіти громади представили на конкурс загалом більше 40 робіт в трьох номінаціях: малюнки на тему «Моя громада в майбутньому», твори – «Якби я був сільським головою» та відеоролики – «Край мій – моя гордість».

Проведення конкурсу покликано на виявлення обдарованої учнівської молоді в громаді, розвиток та підтримку її творчого потенціалу, орієнтацію талановитих шкільних лідерів на майбутнє самовизначення, пропаганду історико-культурної спадщини Княгининівської громади.

Перші місця у своїх номінаціях здобули Михалюк Даниїл, Мартинюк Анна, Глушко Тетяна із Княгининівського навчально-виховного комплексу та Качмарик Богдан, Головченко Владислав – учні Рокинівського НВК. Другі місця журі присудило Воєводі Аріадні, Сидорук Інні, Банзеруку Максиму, Базилюку Владиславу, учням Княгининівського НВК, та Ничипоруку Денису, Кондратюк Дарині, учнямі Рокинівського навчально-виховного комплексу.

А «бронзові» нагороди конкурсу дісталися Кін Анні, Раковець Ірині, Залецькій Соломії та Пилипець Христині із Рокинівського НВК. Нагороди третього ступеня також дістались учням Княгининівського НВК Мартинюк Марії, Демчук Христині, Косій Вікторії та учням 10 класу.

Сільський голова Олена Твердохліб вручила переможцям грамоти, сертифікати на отримання грошових премій та подарунки із символікою нашої громади.

Звертаючись до присутніх Олена Твердохліб зауважила: «Якщо ми хочемо будувати успішну громаду, ми повинні усвідомити, що ми і є держава. Ми маємо знати власну історію, ми маємо берегти і примножувати спадщину, беручи активну участь в житті громади. Творчі конкурси – це гарний стимул для цього». Також вона зазначила: «У нас ростуть дуже творчі діти. Головне – вони розуміють, за яким принципом має будуватися життя в громаді. Дивлячись на їхні позитивні, яскраві і креативні малюнки, можна бути певним, що нашу державу чекає гарне майбутнє».

Після нагородження усі побували в кабінеті сільського голови. Діти мали змогу посидіти за робочим столом голови, познайомитись із режимом роботи сільської ради.

.

Comments:
Only authorized users can leave comments.